Hej...
Dawno nie pisałam. Przepraszam, ale nie miałam weny co wiązało się z tym, że nie miałam ochoty wchodzić na tego bloga. Ale mam jakieś oświecenie, czy coś i zastanawiam się nad powrotem... Ale co wy na to?
Tak w ogóle, to dziękuję za 3 tysiące odwiedzin! Nie pisałam od dawna, ale i tak znalazło się parę osób, które codziennie tu wchodziły- dziekuję za to !
A więc, chciałabym wiedzieć ile osób będzie wchodzić i czytać tą stronę. Wystarczy ''sugiuigfggbuif'' w komentarzu, po prostu żebym jako tako wiedziała, że ktoś tu jest.
Pozdrawiam,
Lottie (Malik) xx