Hej...
Dawno nie pisałam. Przepraszam, ale nie miałam weny co wiązało się z tym, że nie miałam ochoty wchodzić na tego bloga. Ale mam jakieś oświecenie, czy coś i zastanawiam się nad powrotem... Ale co wy na to?
Tak w ogóle, to dziękuję za 3 tysiące odwiedzin! Nie pisałam od dawna, ale i tak znalazło się parę osób, które codziennie tu wchodziły- dziekuję za to !
A więc, chciałabym wiedzieć ile osób będzie wchodzić i czytać tą stronę. Wystarczy ''sugiuigfggbuif'' w komentarzu, po prostu żebym jako tako wiedziała, że ktoś tu jest.
Pozdrawiam,
Lottie (Malik) xx
Ja tu jestem i codziennie zaglądam czy coś jest , a jak nie to czytam wszystko od nowa ! Pisz, pisz pisz pisz pisz ! :D
OdpowiedzUsuńJa też co dziennie wchodzę, pisz i jeszcze raz pisz...ploose :D
OdpowiedzUsuńNo właśnie ! Pisz, pisz, piiiiiiiisz ! ♥
OdpowiedzUsuńTak!!Tak!!Tak!!!Tak!!Tak! W końcu się doczekałam twojego powrotu...dawaj następny rozdział jak najszybciej :D <3
OdpowiedzUsuńNooo....plooose...wracaj :3
OdpowiedzUsuń