Dziękuje wam za 1 000 wyświetleń!
Wiem, że nie piszę zbyt często, ale muszę się uczyć, a także chcę korzystać z tej pięknej pogody < no dobra, dzisiaj nie była taka piękna :D >
Jeszcze raz bardzo dziękuje, nawet nie wiecie jak was kocham !
xx, Malik
Kurdee ... Codziennie wchodzę i sprawdzam czy przypadkiem nie dodałaś kolejnego rozdziału , a tu nic . :c
OdpowiedzUsuńNie mogę się doczekać , aż dodasz . ;D
Wiem, jestem okropna ;c
UsuńAle mama karze mi się uczyć, bo koniec roku bla bla bla, a moje oceny nie wyglądają pięknie.
W ten weekend coś dodam, chociaż w poniedziałek mam poprawę sprawdziany z historii, ale dodam! :D
Ja tak samo, codziennie wchodzę, a tu nic... :( Mam nadzieję że dodasz coś dziś :)
UsuńBo dodam :)
Usuń