Hej ! ;)
Chciałabym podziękować za te 500 wyświetleń ! To dla mnie dużo, zważając, że dziennie jest minimum 100 wejść na bloga ! Nawet nie wiecie jak was kocham ! :D
--
Z przykrością stwierdzam, że dzisiaj BYĆ MOŻE nie będzie rozdziału. Powód? Mam drugiego bloga, którego strasznie zaniedbałam. Ostatnia notka tam pojawiła się 30 kwietnia. Chciałabym tam nadrobić zaległości.
---
Mam też pytanie- Z kim powinna być Alex? Z Zaynem czy z Niallem? Odpiszcie w komentarzu, dla was to tylko 10 sekund, a mi się robi ciepło w sercu, gdy widzę komentarze <3
Do zobaczenia!
xx, Malik
Hmmm... Zayn czy Niall... a może ani jeden, ani drugi...żeby było ciekawiej... ? :)
OdpowiedzUsuńWiele przeszkód stanie na tym, zeby Alex złączyła się z kimś z 1D :) Ale chciałabym wiedzieć, z kim powinna być ostatecznie.
UsuńZayn bez gadania ! :P:P
OdpowiedzUsuńFajnie się czyta! Bohaterka ma na imię jak ja ! Byłoby mi miło, gdybyś powiadamiała mnie o nowych notkach na moim blogu, o tematyce hp na www.zapiski-lilyanny.blog.onet.pl Jeśli to oczywiście nie problem dla ciebie !
OdpowiedzUsuńJestem za Niall'em!
Fajnie by było gdyby dla odmiany nie chodziła ani z tym ani z tym . Poznała np .bliżej Hareggo . Tak dla odmiany .Zgadzam się z Chocolat100704
OdpowiedzUsuńDzisiaj zaczęłam czytać tego bloga i szczerze bardzo mi się podoba jak piszesz . :)
OdpowiedzUsuńZgadzam się z dwoma osobami z komentarzy wyżej ... Niech nie będzie chodzić ani z Zayn'em , ani z Niall'em . ;D Ja jestem za tym , żeby lepiej poznała Louis'a i to właśnie z nim była za kilka rozdziałów . :) Ale zrobisz jak sama myślisz . ;D
Czekam na kolejny rozdział . ;D
Zgadzam się z Quiicky. Może by tak Harry? : p
OdpowiedzUsuńJeśli jednak z tych dwóch to Niall. ^.^
Chodzi o to, że poprzedni blog był o Harrym, więc teraz chcę coś dla odmiany ;) A tych związków Louis- Eleanor, Liam- Danielle Nie będę zakłócała. :):)
OdpowiedzUsuńEhh ... Skoro nie chcesz zakłócać związku Louis'a i Eleanor to niech ona będzie z Niall'em . ;D :D
Usuń